אפליקציה לניהול העסק
מערכת חכמה לניהול העסק

03-5505350אודות התוכנה

אם נמאס לך מהתוכנות השבלוניות והמשעממות לניהול עסק,אם נמאס לך שהנוחות נקבעת לפי מה שנוח לרואה החשבון שלך ולא לך, זה הזמן לעבור ל"מנוע".

את/ה מקליד את הנתונים השוטפים של פעילות העסק והמערכת תגיד לך מה היתרה שלך בכל יום רצוי ומה המצב שלך ביחס למסגרת האשראי, איזה מוצרים צריך להזמין, איזה הזמנות פתוחות, איזה חובות יש לך לספקים, איזה לקוחות חייבים לך, למי יש יום הולדת.

דוגמא: לקוח מתקשר, פותחים לו כרטיס לקוח, מנפיקים לו הצעת מחיר. למחרת הוא מבצע הזמנה, נכנסים למסך הצעת מחיר בוחרים את הצעת המחיר שלו, לוחצים על כפתור הזמנה, נפתח מסך הזמנה עם פרטי הצעת המחיר, כל שנותר הוא להקיש "אישור". לאחר מכן רוצים להנפיק תעודת משלוח: נכנסים למסך הזמנות, בוחרים את ההזמנה ולוחצים על "הנפק תעודת משלוח", ואישור, וכך הלאה, מעבר לחשבונית מס, ומשם מעבר ישיר לקבלה.

 

אפליקציה ניהול עסק

תמיכה מהירה בלחיצת כפתור:

ניתן להתקשר לתמיכה או ללחוץ על כפתור השולח לנו בקשה לתמיכה עם פרטי העסק המבקש ונציג חוזר מידית ללקוח. התומך מתחבר למחשב הלקוח ומסביר כיצד להפעיל את התוכנה. במקרה של החלפת מחשב התקנת התוכנה תוך דקות ספורות.

ניהול מכירות:

הצעות מחיר, הזמנות, חשבוניות מס, זיכויי מס, חשבונות עסקה, קבלות. שרשור המסמכים בקליק עם סגירה המסמך העוקב ועם מעקב אחר מסמכים פתוחים.

ניהול קופה רושמת:
ממשק קופה מלא ומפואר תומך במסך מגע, כולל הזמנת לקוח, מועדון לקוחות, כרטיס נטען, מבצעים, ניהול קופונים ב-SMS והקפה. ניתן לנהל מספר מחירונים למוצר, ואת הלקוח לשייך למחירון. כמו כן, ניתן לנהל מחירון ייחודי ללקוח. ניתן להפיק רשימת לקוחות לפי חתכים שונים ולבצע שליחת SMS או מייל ללקוחות הנבחרים. ניהול מבצעים ללקוחות והנחת לקוח.

ניהול יומן משימות:
יומן משימות עם קישורים למסמכים/שיחות טלפון כדי לא לפספס אף פניה של לקוח. היומן מקפיץ חלונות תזכורת ו/או שולח SMS לתזכורת.

 

קידום העסק

ניהול רכש:
ניהול הזמנות, רכישות ותשלומים לספקים.

ניהול מלאי:
המלאי מתעדכן בביצוע רכישה מספק (כניסה למלאי) או בתעודת משלוח/חשבונית/זיכוי (יציאה מהמלאי). יש דוחות המאפשרים ביצוע הזמנות מספקים לפי הזמנות לקוח/מכירות/מלאי מינימום. יש תמיכה בעץ מוצר. תמיכה בהפקת מדבקות ברקוד ישירות מהתוכנה לפי מלאי או לפי רכישה נוכחית.

ניהול תזרים מזומנים:
תזרים המזומנים מתעדכן מפעולות העסק השוטפות ונותן תמונה עתידית מעודכנת על תזרים העסק בכל רגע נתון. מאפשר ניהול נכון יותר של התשלומים לספקים.

מחולל דוחות:
מסך הדוחות מכיל מאות דוחות הנותנים תמונה מקיפה ומעמיקה על פעילות העסק.

מודולים נוספים:
סליקת אשראי, ניהול משלוחים, ניהול מרפאה, ניהול סידור עבודה, ניהול הובלות, ניהול מנויים, ניהול נכסים, ניהול השכרת ציוד, ניהול מעבדת שירות, ניהול חנות אופטיקה, ניהול חנות חיות מחמד, ניהול ספרים, ניהול דוחות מזח, ניהול השאלת ספרים ועוד.

 

 

 

 
תוכנה לעסק

BMSD - בית תוכנה לפיתוח מערכות מידענייד. 050-5555475 • דוא"ל: info@bmsd.co.il

האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים