ניהול צפי של תזרים המזומנים המתעדכן אוטומטית מפעילות המערכת

תזרים מזומניםתזרים מזומנים – עמוד התווך של העסק. תוכנת מנוע נותנת לכם בנוסף לכל תכונותיה הנפלאות כלי חזק לניהול נכון של העסק שלכם. אנחנו כאן בבית תוכנת מנוע שוקדים על מציאת פתרונות כוללים לניהול עסק מכל היבטיו.

תשכחו מתוכנות הנהלת החשבונות המשעממות שאתם רגילים שלא מבינים שם שום דבר. אנחנו הבאנו את ניהול תזרים המזומנים לכדי תהליך אוטומטי, ברור וקל כדי שבכל רגע תוכלו לדעת מהו צפי ההכנסות וההוצאות שלכם ומה היתרה העתידית בכל תאריך שתבחרו. הצטרפו לתוכנת מנוע כדי שמהיום גם זה יהיה תהליך פשוט עבורכם!

מהו ניהול תזרים מזומנים?

ניהול תזרים מזומנים בתוכנת מנוע הוא תהליך אוטומטי מלא ובנוסף ניתן להוסיף פעולות ידנית כדי לאזן את התזרים מול התמונה בחשבון הבנק. זהו בעצם דף חשבון עתידי שתוכנת מנוע יוצרת מהפעולות השוטפות שלכם במערכת.

לדוגמא: הפקתם חשבונית מס, יש לה תאריך פירעון, בתזרים תראו שורה של החשבונית בתאריך הפירעון כזכות בדף החשבון העתידי שתוכנת מנוע יוצרת.

אחר כך, אתם מפיקים לחשבונית קבלה, הקבלה מכילה פרטי שיק שתאריכו שונה מתאריך הפירעון של החשבונית, תוכנת מנוע מחליפה, בעת הפקת הקבלה, בתזרים המזומנים את שורת החשבונית בשורת הקבלה לפי תאריך הפירעון שבקבלה. דוגמא נוספת: קלטתם רכישה מספק, יש לה תאריך פירעון והיא נכנסת לתזרים כצפי לתשלום ובעצם משפיעה כבר על היתרה העתידית, דף החשבון העתידי כבר מעודכן למרות שעדיין לא שילמתם. זה חשוב כי אם ידע זה יחסר לכם אתם תוציאו כספים לתאריך זה מבלי להתחשב בנתון זה וזה פתח לצרות.

תוכנת מנוע - התוכנה שתנהל לכם את העסק

  • עסק צריך הרבה יותר מהפקת חשבוניות במערכת הניהול שלו כדי להצליח. העסק צריך תוכנה שתעזור לו לנהל את תזרים המזומנים שלו בצורה הטובה ביותר. עסקים מוותרים על ניהול התזרים כי אין להם את זה במערכת. בתוכנת מנוע, לא רק שיש תזרים מזומנים, אלא הוא מתעדכן לבד!​
  •  אנחנו לא רק חשבנו אל האפקטיביות, גם חשבנו על הנוחות. עם התוכנה החדשנית שלנו אתם יכולים בלחיצת כפתור בודדת ובכל רגע נתון לראות את תזרים המזומנים שלכם, את היתרה העתידית שלכם בכל נקודת זמן ולהבין מי מהלקוחות חייב לכם כסף ומתי, למי צריך עוד לשלם ומתי כדאי, מתי נפרעים בפועל הכספים שגבינו, ומתי נפרעים התשלומים לספקים. הכול בלחיצת כפתור באותו מסך.

הכל מתעדכן אונליין

כל פעולה שמתבצעת בתוכנת מנוע מתעדכנת אוטומטית בבסיס הנתונים ומשם לכל הדוחות והחלקים הרלוונטיים במערכת. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהמערכת פועלת בצורה אמינה לאין שיעור.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!