ניהול קופה רושמת, הקפה, מועדון לקוחות, קופונים, מבצעים, כחלק אינטגראלי מהתוכנה

קופה רושמת

הקופה הרושמת של תוכנת מנוע היא חלק אינטגרלי ממנה. העבודה בקופה קלה ומהנה. ניתן לחבר למחשב 2 מדפסות שונות ולנתב את ההדפסה בהתאם לצרכים בפורמט 4A או 80 מ"מ.

הקופה והמשרד האחורי יחידה אחת הם. כל עמדת מחשב יכולה לבצע הכול, תוך התייחסות למשתמש שנכנס למערכת אשר מוגדרות לו הרשאות בהתאם.

כל עסק מתחיל בקופה אחת קטנה

הקופה הרושמת של תוכנת מנוע מאפשרת לעסק לפעול ביעילות, במהירות ובקלות. ממשק המשתמש ברור וקל להפעלה. החלפת כוח אדם בקופה מהיר מאין כמותו. עובד חדש, תוך 15 דקות מסתגל לעבודה בקופה וגם נהנה ממנה. הקופה הרושמת של תוכנת מנוע, כיוון שהיא חלק בלתי נפרד מתוכנת מנוע, היא בעצם מערכת מקיפה לניהול עסק. היא לא רק קופה, היא ניהול קשרי לקוחות, ניהול רכש מלאי, ניהול תזרים מזומנים, ניהול מכירות ורכש, ניהול משימות, ניהול מבצעים ועוד.

הכול מתבסס על תוכנה חזקה

הקופה הרושמת הממוחשבת של מנוע יכולה לבצע הרבה דברים שלא היו אפשריים עד היום. הקופה רושמת מתעדת באופן אוטומטי את כל הפעילות ומעדכנת מלאי, הכל עובר לבסיס נתונים שמתעדכן באונליין. כך אפשר לשלוף את המידע רב הערך בכל דקה, אין צורך לחכות לסנכרון. כל הסניפים מעדכנים באותו הרגע את הנתונים בענן ולכולם יש את המידע הדרוש מעודכן ונכון לאותו הרגע.

הרעיון הוא שכל עמדת מחשב יכולה בעצם לעשות הכל, החסימה היא רק ברמת המשתמש במערכת. לא צריך לנסוע לסניף הראשי כדי לעדכן מידע חדש במערכת, הכל נעשה בקופה הרושמת ומתעדכן מיד בכל הסניפים.

מעקב צמוד אחרי הלקוחות

אנחנו רוצים שתבנו מועדון לקוחות משלכם, עצמאי, ללא תלות באף גורם חיצוני. אנחנו רוצים שתוכלו לצבור נקודות ללקוחות, להפיק כרטיסי מתנה נטענים, לשלוח קופונים במסרונים, לראות נתונים על כל לקוח, לפלח רשימות לקוחות ולשלוח להם הודעות ולעשות להם מבצעים. זה לא משנה אם יש לכם חנות ספרים, מחשבים, בגדים, או מעדנייה, מנוע תאפשר לכם קידום מכירות חזק, אם תחליטו שהקופה שלכם תאסוף את הלקוחות שלכם לכדי מועדון וזה יכול לקרות כבר היום. הנהלת החשבונות כבר לא צריכה להיות נפרדת ממערכת ניהול קשרי הלקוחות שלכם. אתם תיהנו מיכולות ניהול מתקדמות שלא חוויתם עדיין ואתם תחסכו הרבה זמן יקר וכסף.

ניהול מלאי בקופה רושמת

עם קופה רושמת ממוחשבת של מנוע העבודה הרבה יותר קלה. הקופה הרושמת הממוחשבת יכולה לארגן את נושא המלאי בקלות. אתם רק צריכים להזין את המלאי שיש לכם או להקליד רכישה מספק והקופה כבר תוריד מהמלאי את כל מה שהלקוחות שלכם קונים, ויותר מזה, היא גם תתריע בפניכם שצריך להזמין מלאי חדש והיא גם תייצר הזמנות מספקים באופן אוטומטי! בנוסף, תוכנת מנוע יודעת לשלוח התרעות במייל או במסרון לפי הגדרות שלכם.

מסתבכים? יש תמיכה טכנית בכל רגע

אחת הבעיות הכי גדולות עם קופות רושמות ממוחשבות ובכלל כל מה שקשור לרכישת תוכנה מסוימת הוא הפחד מהטכנולוגיה. אז לא אצלנו! אצלנו עניין התמיכה הטכנית עומד בראש. כאשר נתקלים בפעולה חדשה שרוצים לבצע בתוכנה, ולא ברור כל כך איך לבצע אותה, התמיכה הטכנית כאן לרשותכם. לא מצליחים להיזכר בפעולה מסוימת שלמדנו לעשות או כל שאלה ובעיה אחרת כולל הצעות לשיפור. תמיד יהיה לכם למי לפנות בלחצן אחד קטן.

אנו ב-BMSD מצפים בקוצר רוח להתחיל לעבוד אתכם כי קופה רושמת שלנו היא לא סתם קופה! היא מערכת שתעשה לכם את החיים והעסקים הרבה יותר קלים.

מודול ניהול מבצעים חדש בתוכנת מנוע:

http://www.bmsd.co.il/מודול_מבצעים_חדש