ניהול הזמנות ורכישות מספקים, ניהול מלאי, ניהול מלאי מינימום/מקסימום

ניהול רכש ומלאיפתחתם עסק חדש? יש לכם עסק שרוצה להתקדם הלאה ולהשתמש בתוכנה שהיא חזית הטכנולוגיה? אנחנו ב-BMSD – בית תוכנת מנוע - כאן לשירותכם!

אנו מציעים לכם ליהנות מתוכנה חזקה, אמינה, קלה, שתשפר פלאים את העסק שלכם ותקדם אותו מאוד. ניהול מלאי – משימה לא קלה, יש בה היבטים רבים והיא מאוד קריטית להצלחת העסק.

תנו לנו לנהל בשבילכם

ניהול מלאי תקין משפיע לטובה על תזרים המזומנים של העסק ומגדיל משמעותית את סכום המכירות, כאשר יש מערכת שמנתחת, איזה מוצרים צריך להזמין מראש, לפי רמות מינימום, הזמנות מלקוחות, מכירות ותקופות בשנה, כגון חגים. כמו כן היא יודעת להגיד איזה מוצרים כדאי להפסיק להחזיק במלאי כי זה פוגע במכירות ובתזרים המזומנים. כמו כן, מוצר שלא נמכר תופס מקום של מוצר אחר שיכול להימכר.

ניהול מלאי היא בעיה של עסקים רבים אך עם תוכנת מנוע לניהול העסק ו/או הקופה הרושמת, תאמינו לנו שזה יהיה משחק ילדים ואפילו מעניין!

מה תוכנת מנוע מעניקה לכם?

עם תוכנת מנוע כל מה שתצטרכו לעשות הוא להזין נתונים. כל מוצר יש לשייך לספק כדי שהמערכת תוכל לייצר הזמנות אוטומטיות מספקים. אתם תהיו עסוקים בלעשות את פעולות המכירה הרגילות שלכם ובמקביל תקלידו את הרכישות מהספקים. תוכנת מנוע כבר תעשה את כל השאר עבורכם.

  • כל מה שצריך זה לשייך כל מוצר לספק, להזין את מלאי המינימום והמקסימום. מצב המלאי הקיים על המדפים כבר מתעדכן מהפעולות השוטפות שלכם במערכת. מכאן, תוכנת מנוע כבר תתריע בפניכם מתי צריך לחדש את המלאי ומהן הכמויות אותן צריך להזמין, ואפילו תייצר עבורכם הזמנות אוטומטיות מכל ספק בהתאם למוצרים השייכים לו.
  • ניתן להפיק דוח של הזמנות פתוחות מלקוחות ולבצע הזמנות מספקים באופן אוטומטי לפי הכמויות בהזמנות הפתוחות ובהתחשב במצב המלאי הנוכחי.
  • ניתן להפיק דוח מכירות תקופתי שבעזרתו ניתן לבצע הזמנות אוטומטיות מספקים, כדי לשמור על רמת מלאי מקסימאלית מבלי לחכות למצב מלאי מינימאלי.
  • תוכנת מנוע נותנת גם כלי חזק לניהול ספירות מלאי. ניתן לבצע ספירות מלאי גם ממחשבים ניידים וטאבלטים. ניתן לשמור ספירות מלאי בנפרד וניתן לעדכן מלאי בזמן הספירה. הכל לפי נוחות בעל העסק ודרך העבודה שלו.

חווית עבודה מהנה ומקצועית

תוכנת מנוע וממשק הקופה הרושמת שלנו יעניקו לכם מעל ומעבר למה שאתם מצפים לקבל.

לנו חשוב שיהיה לכם סיפוק מהעבודה שלכם ושהעסק שלכם יהיה ריווחי ויתפתח. אתם השגרירים שלנו ואנחנו נדאג שתהיו מרוצים. אנחנו נדאג לייעל ולפשט עבורכם את העבודה. אנחנו קשובים אליכם ולצרכיכם ומתפתחים יחד אתכם. במנוע תמצאו מענה לדרישותיכם ואם לא תמיד נוכל לפתח עבורכם תהליכי עבודה הייחודיים לכם בזמן קצר ובעלויות נמוכות. פנו אלינו ותנו לנו לעזור לכם כבר מהיום!