ניהול קשרי לקוחות ותיעוד מלא של כל התהליך. ניהול דוור ללקוחות ב- SMS ומייל

ניהול לקוחותהלקוחות של העסק הם הנכס החשוב ביותר לעסק!

אנחנו במנוע כבר הבנו את חשיבות ניהול הלקוחות בתוך מערכת אחת עם מערכת הנהלת החשבונות והקופה הרושמת, ואנו מאפשרים לכם להצטרף אלינו ולהבין מהו ניהול לקוחות נכון שמזניק את העסק!

ניהול הלקוחות במנוע הוא מקיף וגם מסך הקופה הרושמת משתמש בו בחכמה רבה.

ניתן לדלות מידע רב ערך על הלקוחות, לנהל מעקב אחר משימות הקשורות ללקוחות, להפיק את כל סוגי המסמכים, לתעד שיחות טלפון, לעשות מבצעים, לצבור נקודות, להנפיק כרטיס מגנטי ללקוח שגם נטען, לבצע הזמנות מלקוחות, להפיק קופונים במסרונים, לראות דוחות מכירות, לשלוח ברכות ועוד, והכול מתוך תוכנת מנוע.

מדוע ניהול לקוחות חשוב לעסק?

לקוח שנכנס לעסק, כדאי וחשוב להכניס אות ולמאגר הלקוחות וזה לוקח בדיוק 10 שניות – מדדנו! יש בתוכנת מנוע מעקב אחר פניות לקוחות, מעקבת אחר מסמכי לקוח, הטבות ללקוחות, הטבה ליום הולדת, ביצוע הקפה ללקוחות קבועים, צבירת נקודות, הנחות ומבצעים ללקוחות מועדון. למנוע יש את הכלים להפיק חשבוניות פעם בחודש לכל תעודות המשלוח הפתוחות של הלקוחות. יש הרבה מאוד פעולות נוספות שניתן לעשות עם רשימת הלקוחות שלך ואנחנו כאן כדי להסביר לך, ולאחר מכן גם לצרף אותך כדי שתיהנה כבר ממחר!

תוכנת מנוע לניהול טוב של קשרי לקוחות

  • הקמת לקוח זה עניין של 10 שניות. הקלדת שם/טלפון נייד/ דואר אלקטרוני והלקוח אצלכם במאגר. אתם תאספו עליו מידע ותשלחו לו הודעות דואר אלקטרוני או מסרונים כדי להחזיר אותו אליכם לקניה חוזרת. אתם תוכלו לפלח את הלקוחות שלכם לפי תקופה/ סכום קניה/ מוצרים שקנו ותשלחו להם מהמערכת קופוני הנחה או הודעות על מבצעים. כל לקוח יכול לפתוח תיק לקוח או כרטיס לקוח ולמעשה להיכנס אליכם למאגר. בסיס הנתונים שאנו מספקים לכם יהיה גדול ואמין ויעזור לכם להבין טוב יותר את הפרטים לגבי הלקוחות. בצורה כזו תוכלו להתחבר למועדון הלקוחות שלכם בצורה טובה יותר ולספק הטבות למיניהן לכל לקוח שמגיע לו לפי הקריטריונים שלכם.​
  • תבצעו דיוור ישירות מהתוכנה ללקוח. ממכתבים ועד מיילים ואפילו הודעות לטלפון הנייד, הכול יהיה מרוכז אצלכם בתוכנת מנוע. כך הגישה שלכם תהיה הכי נוחה שיכולה להיות, תחסכו זמן רב וכסף שאתם מוציאים על פעולות פשוטות יחסית ותתחילו לקדם את העסק!​
  • תשלחו לבד קופונים במסרונים ללקוחות שלכם מבלי לשלם עמלות לחברות שמציעות לכם קידום מכירות.​
  •  פילוח רשימות לקוחות לצורך דיוור לפי קריטריונים רבים.

אנחנו במנוע דואגים לכם בכל יום ורוצים שהעסק שלכם יצליח, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. אנו מבינים שלנו יש את היכולת לתת לכם מהקדמה שלנו ואתם יכולים לתת לנו סיפוק מעצם היותכם עוד לקוח שנכנס למשפחה שלנו ומרוצה. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!