יומן משימות מתוזמן עם לינקים למסמכים. מקפיץ חלונות תזכורת או שולח SMS

 יומן משימות/תזכורןיש לא מעט משימות שעומדות על הפרק כשיש לכם עסק, ולעתים אתם יכולים למצוא את עצמכם חסרי אונים. קשה לנהל עסק אפילו כשהוא קטן ואפילו כשאתם ממש לא מתחילים בעולם העסקים. ניתן לייעל את הזמן ולמעשה לחסוך בכוח אדם.

יומן המשימות של תוכנת מנוע יקפיץ לכם חלון תזכורת או ישלח לכם מסרון עם הודעות לטפל במסמך פתוח, שיחת טלפון של לקוח, הזמנת ספק פתוחה, פגישות מכירה ועוד.

יומן המשימות מכיל קישורים לאותה פעילות עליהם שמתם את התזכורת ומאפשר פתיחת מסמך הפעילות בקליק להמשך מעקב ו/או הפיכתו למסמך הבא, למשל, הצעת מחיר שהופכת להזמנת לקוח בקליק כי הלקוח אישר אותה.

אל תתנו למשימות להטריד אתכם

אנו מכירים את עולם העסקים מקרוב ותוכנת מנוע מיועדת לכל אחד. לא משנה איזה עסק יש לכם, קטן או גדול, ובאיזה תחום אתם עוסקים. תהיו בטוחים שהמשימות שלכם יתבצעו בצורה הרבה יותר פשוטה כשאנחנו מספקים לכם את הטכנולוגיה שלנו.

במקום לרשום לעצמכם ביומן או בטלפון מה יש לכם לעשות, תנו לתוכנת מנוע לנהל גם את המשימות! אין דבר נוח יותר מיומן משימות בתוכנת ניהול העסק שלכם, כזה שבלחיצת כפתור ניתן לבצע אותו וזה רק קצה הקרחון.

הדרך הקלה לנהל את העסק

  • אחד הדברים הכי חמורים שיכולים לקרות בעסק הוא לפספס משימה כלשהי, או פנייה מלקוח. כדי להתמודד עם מקרים כאלו אנו חשבנו לעומק, ותוכנת מנוע תעזור לכם להתנהל בלי לשכוח דבר. הודעות תזכורת יקפצו לכם במסך משרד אחורי או בקופה הרושמת ואפילו עד לטלפון הנייד שלכם במסרון או למייל, או בשניהם יחדיו! כך אתם יכולים להיות בטוחים שאתם לא שוכחים אף לקוח ואף משימה. במשימה ביומן מקושרת למסמכים ופעילות כגון תיעוד שיחת טלפון למעקב. כל משימה ניתן להצמיד לעובד מסוים, שתקפוץ רק לו, או משימה כללית כהודעה לכל העובדים או לעובד הראשון שקורא.
  • תוכנת מנוע מאפשרת לכם לעבוד גם מרחוק. ניתן להתקין בעמדות מחשב מרוחקות ולעבוד ממקומות שהם מחוץ לעסק או בריבוי סניפים בעסק או במחשבים ניידים או בטאבלטים תומכי ווינדוס. ניתן להפעיל גם אפליקציה לאנדרואיד לצפייה במשימות היום, דוחות וביצוע הזמנות מסוכנים.

הסדר שלכם הוא הניצחון שלנו

ככל שהלקוחות שלנו יותר מסודרים ומאורגנים בעסק שלהם - כך אנחנו יותר שקטים, השקט לעסק שלך זה השקט הפנימי שלך. אנו יודעים שאנו עוזרים לאנשים רבים להתנהל בצורה טובה יותר ואנחנו רוצים שגם אתם תצטרפו אלינו כבר מהיום. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל מה שתצטרכו!

אנחנו נתחבר למחשב שלכם ונלווה אתכם מדי יום לפי הצרכים שלכם ונוביל אתכם בהפעלת המערכת הנפלאה שלנו. אנחנו נדאג שחוויית המשתמש שלכם תהיה קלה ומהנה ושתפיקו מהמערכת את המרב והמיטב שיש לה להציע ויש לה הרבה מה להציע.