הפקת הצעות מחיר, הזמנות, תעודות משלוח, חשבוניות וקבלות. שרשור מסמכים בקליק.

הפקת חשבוניותתוכנה טובה לניהול עסק משפרת יכולות ניהול וארגון העסק וקידומו.

תוכנת מנוע נבנתה במיוחד לצרכי עסקים שרוצים לבצע בעצמם את נושא קידום המכירות, הנהלת החשבונות, ניהול המלאי, קשרי הלקוחות וניהול תזרים המזומנים של העסק.

הרבה יותר מהפקת חשבונית

הרצון של כולנו הוא להרוויח כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן, אך לעתים אנו לא מצליחים להתנהל בצורה נכונה. ככל שהעסק גדל, כך המשימה לנהל אותו הופכת להיות יותר קשה.

בתוכנת מנוע פעולה פשוטה כמו הפקת חשבונית מס ללקוח מפעילה מנגנונים מתוחכמים מאחורי הקלעים כמו: הכנסת הפעולה למאגר פעילות הלקוח שם נמצאת כל היסטורית הלקוח, הכנסת הפעולה לכרטיס הנהלת החשבונות, דוח מע"מ, תזרים המזומנים ועדכון מלאי העסק.

פעולה פשוטה של הפקת חשבונית מאפשרת לנו בעתיד לפנות אל הלקוח שוב ולהחזיר אותו אלינו ע"י שליחת הודעות מתוך המערכת. כמו כן, מתבצע ניהול מלאי נכון, ניתן לבצע הזמנות מספקים לפי מכירות או לפי רמות מלאי מינימום. יש מעקב אחר חשבוניות שלא נפרעו.

יש דוחות מכירות לפי תקופה/לקוח/מוצר/ספק, יש אפילו דוחות של מוצרים שאין בהם מספיק פעילות ולכן כדאי לוותר על החזקת מלאי שלהם. בלחיצת כפתור ניתן להכניס כל מסמך שהופק במנוע ליומן המשימות למעקב.

תוכלו להבין כמה מכרתם מכל מוצר, מתי, באיזה מחיר, כמה הרווחתם עליו, לאיזה לקוחות הוא נמכר.

הפקת חשבוניתתנו לתוכנת מנוע לסדר לכם את העניינים

בתשלום חד פעמי עבור רכישת התוכנה ותשלום חודשי כדי להפעיל אותה ולקבלת תמיכה טכנית מלאה, נפתחות בפני בעל העסק ומשתמשי המערכת אפשרויות חדשות. זה לא משנה באיזה תחום העסק, בכל מקרה יש חיסכון אדיר במשאבים. זו לא הקופה/המחשב, זו התוכנה שנותנת לעסק את מגוון האפשרויות החדשות לניהול, קידום ופיתוח העסק.

בכל תוכנה אפשר לעשות חשבונית מס, השאלה היא מה התוכנה עושה עם המידע הזה אחר כך. תוכנת מנוע לוקחת את המידע ומשתמשת בו כמנוף לפיתוח העסק שלכם.

במנוע ממשק המשתמש מחולק ל-2 אזורים: משרד אחורי וקופה רושמת. משני הממשקים שהם חלק מתוכנת מנוע ניתן להפיק מסמכים שונים: הזמנת לקוח, הצעת מחיר, חשבונית, זיכוי מס, קבלה.

כל עמדת מחשב היא קופה בפני עצמה.

בית תוכנת מנוע תומך בריבוי עמדות ולכן על כל רישיון להפעלת עמדה שתרכשו תקבלו את השני חינם.

בנוסף לקוחות תוכנת מנוע נהנים מאפליקציה לאנדרואיד המאפשרת ביצוע הזמנות/תעודות משלוח/סליקת אשראי, צפייה בדוחות וביומן משימות של מנוע.

עסק מתקדם באמצעות דוחות

עסקים שלא נהנים מהקדמה הטכנולוגית יישארו בפער רחוק מאחור כי הם לא יכולים להמשיך לייעל את עצמם. למשל, אם יש עסק שלא יכול לקבל דו"חות על פעילות העסק שלו עושה רושם שהוא לעולם לא יצליח לייעל את עצמו. איך הוא יידע מה נמכר יותר ומה פחות? כיצד הוא יידע להזמין מלאי בזמן ובכמות נכונה? כיצד יהיה ניתן לקשר בין קניות של מוצרים מסוימים למוצרים אחרים או מה כדאי לו לפרסם? כל הנתונים האלו נכנסים בסופו של דבר לבסיס נתונים גדול מאוד שרק בתמיכת אנשי תוכנה מקצועיים יוכל להתמלא באמינות ובאופן תמידי.

בפעם הבאה שאתם מחפשים דרך להפיק חשבונית בעסק שלכם, תזכרו שאנחנו נותנים לכם הרבה יותר. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!